Кроки

1

Обрати свою нішу (напрямок)

Це є найголовніший крок, який потребує уваги і часу.Дуже добре, якщо ви вже знаєте куди рухатися і що запалює ваш внутрішній вогник.Якщо ні, приділіть цьому свій час, щоб зрозуміти і віднайти своє
Це дасть чітке розуміння куди і як рухатися.

2

Підготувати портфоліо

Портфоліо- це ваша чітка візуальна відповідь на питання, що ви вмієте чи, що ви можете запропонувати запропонувати потенційному замовнику.Портфоліо повинне містити в собі, якісні кейси, які відповідають вашій ніші. Їх не повинно бути багато, але ви повинні ними пишатися і розуміти, що на данний момент це максимум, який ви можете запропонувати.Ніколи не додавайте проєкти з аналогами яких більше не хочете працювати.

3

Привести соц.мережі до ладу

Соц. мережі - це світ, який знайомить нових людей з вами, вашими цінностями і поглядами на життя. Тому дуже важливо знайти свій комфортний баланс між експертністтю і особистісттю в блозі.

4

Знання програми або матеріалів

Необхідно знати свою справу не тільки творчо але і технічно.Економія часу і комфортне користування інструментами, які ви обрали для свого ремесла - найкращий внесок.

5

Прописати свій прайс

Творчість- це, також, професія.Розуміти свою ціну і брати оплату за працю нормальноВстановиши прайс на свої послуги, ви полегшете собі життя

6

Робота з клієнтом

Клієнт, це не ваш босс , а ви не його підлеглий.Вступаючи у співпрацю, ви утворюєте команду, яка працює над одним проектов втілюючи ідею в життя.

7

Вміння говорити "Ні"

Настане той момент, коли треба буде сказати ні.Це може статися з багатьох причин: багато замовлень або замовлення зовсім не ваше. Але так чи інакше треба навчитися говорити "ні", планувати свій графік роботи і виконувати 8й крок.

8

Відпочинок

Не нехтуйте вихідними і чіткими робочими годинами. Навчившись відпочивати ви будете більш продуктивними.

Heading photo

ШПАРГАЛКА: книжкова ілюстрація

У шпаргалку можна вписати свій витраченний час на створення тої чи іншої ілюстраціїї. Коли ви почнете аналізувати свою роботу для вибудови власного прайсу.

Heading photo

ПРАЙС на книжкову ілюстрацію

Цю зоготовку можна використовувати при комунікації з клієнтом, вписавши свої актуальні ціни і надсилаючи замовнику